اخبار

بیش از 300 میلیون کاربر فعال ماهانه در مایکروسافت تیمز

1 Copy 13

ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت، دیروز در جریان تماس مالی سه ماهه سوم سال مالی 2023 خود اعلام کرد که مایکروسافت تیمز به بیش از 300 میلیون کاربر فعال ماهانه عبور کرده است. این یک نقطه عطف جدید برای تیمز است، پس از اینکه این شرکت اعلام کرد که این برنامه در ماه ژانویه بیش از 280 میلیون کاربر دارد.
در حالی که مایکروسافت گفت که آماده است تا به “راه حل های عملی” برای رسیدگی به نگرانی های مقامات اتحادیه اروپا رسیدگی کند، قطار Teams امسال کند نخواهد شد: نسخه جدیدی از سرویس گیرنده دسکتاپ ویندوز که عملکردی تا دو برابر سریعتر ارائه می دهد.

مایکروسافت تیمز به بیش از 300 میلیون کاربر فعال ماهانه عبور کرده است. این یک نقطه عطف جدید برای تیمز است، پس از اینکه این شرکت اعلام کرد که این برنامه در ماه ژانویه بیش از 280 میلیون کاربر دارد.
تیم های مایکروسافت همچنین به زودی ویژگی های جدید هوش مصنوعی مولد را با Microsoft 365 Copilot دریافت خواهند کرد که مایکروسافت آن را با سایر مجموعه بهره وری آفیس خود ادغام خواهد کرد. در همین حال، افزونه Teams Premium در حال حاضر ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مانند جمع‌بندی هوشمند را ارائه می‌دهد
درآمد سه ماهه مایکروسافت کلود از 27 میلیارد دلار فراتر رفت که 22 درصد افزایش داشت. با این حال، اگرچه بخش Intelligent Cloud مایکروسافت در سه ماهه 18 درصد افزایش یافت و خدمات Azure آن 31 درصد افزایش یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *