اخبار

مایکروسافت هوش مصنوعی Designer را منتشر کرد

2 Copy 5

غول فناوری مایکروسافت ابزار طراحی مبتنی بر هوش مصنوعی خود، Microsoft Designer را برای پیش نمایش عمومی در دسترس قرار داده است. این شرکت پیش نمایش عمومی را با مجموعه ای از ویژگی های توسعه یافته رونمایی کرده است.
مایکروسافت Designer را در اکتبر 2022 معرفی کرد. ابزار جدیدی که ظاهراً برای رقابت با Canva ساخته شده است به کاربران در طراحی های گرافیکی و ایجاد تصویر کمک می کند. زمانی که Microsoft Designer راه اندازی شد، رابط کاربری مشابه Canva داشت.

مایکروسافت Designer را در اکتبر 2022 معرفی کرد. ابزار جدیدی که ظاهراً برای رقابت با Canva ساخته شده است به کاربران در طراحی های گرافیکی و ایجاد تصویر کمک می کند.

Microsoft Designer می تواند به کاربران در ایجاد طرح هایی برای پوسترها، ارائه ها، کارت پستال های دیجیتال، دعوت نامه ها و تصاویر برای رسانه های اجتماعی و سایر سیستم عامل های دیجیتال کمک کند. ابزار طراح از مدل DALL-E2 متن به تصویر OpenAI برای مفهوم سازی طرح ها و ارائه طیف وسیعی از سفارشی سازی ها و شخصی سازی ها استفاده می کند.

در حال حاضر کاربران می توانند با مراجعه به وب سایت یا ورود به حساب مایکروسافت خود، پیش نمایش عمومی توسعه یافته Microsoft Designer را به صورت رایگان امتحان کنند. پیش‌نمایش Designer in Edge در Edge منتشر می‌شود و می‌توانید از طریق نوار کناری با کلیک کردن روی نماد «+» برای فعال کردن آن، به آن دسترسی پیدا کنید.

به غیر از Canva، Microsoft Designer همچنین با ابزار Adobe Express Tool که طیف گسترده ای از قالب ها و تصاویر استوک را ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *