آموزش

با Instagram Note بیشتر آشنا شوید

wf

یادداشت اینستاگرام یا Instagram Ntoe چیست؟!

اخیرا اینستاگرام یک راه جدید برای برقراری ارتباط با فالور های خود اخیرا اینستاگرام افزوده است که قابلیت اضافه کردن متنی کوتاه را به شما می دهد بطور خلاصه می‌توان گفت چیزی بین دایرکت و استوری ولی با اندکی تغییر است.در قسمت Note یادداشتی که قرار میدهید فقط برای فالورهایتان قابل نمایش است پس از 24 ساعت بصورت خودکار حذف میشود، تا حداکثر 60 کارکتر میتوان تایپ کرد. این ویژگی میتواند برای اکانت های تجاری پرکاربرد باشد برای مثال: تبلیغ محصولات و یا ارائه خدمات جدید قابل استفاده است.

ابتدا وارد Instagram شده و به بخش دایرکت بروید.آیکون (+) روی پروفایلتان را بزنید.

برای ساخت Note کافیست چند مرحله ساده را طی کنید:

1- ابتدا وارد Instagram شده و به بخش دایرکت بروید.

2- در قسمت بالای صفحه عکس پروفایلتان را میبینید که در زیر آن “Leave a note” نوشته شده است . کافیست آیکون (+) روی پروفایلتان را بزنید.

3- سپس صفحه ی دیگری برایتان باز میشود تا متن یا ایموجی دلخواهتان را تایپ کنید . فقط کافیست روی قسمت “Share whats on your mind” بزنید.

4- حالا در همین صفحه قسمت پایین باید مشخص کنید می خواهید چه کسانی از فالور هایی که آنها را دنبال می کنید یادداشت شما را ببینند یا افراد حاضر در لیست دوستان نزدیکتان (Close Friends)

هدف اینستاگرام از ایجاد چنین ویژگی افزایش تعامل و گفتگو میان کاربران است هرچند این امکان تا حدی شبیه به توییتر می‌باشد اما اینستاگرام تجربه ی جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار داده است که این احتمال وجود دارد که این قابلیت در گذر زمان ارتقا پیدا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *