تضمین اصالت کالا:
تمامی کالاهای فروشگاه قایق دارای ضمانت اصالت کالا می باشد و میتوانید با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید. درصورتیکه کالایی که دریافت کردید اصلی نبود، میتوانید ابتدا شرایط برگشت کالا را مطالعه نمایید و سپس آن را برای ما ارسال نمایید.

تضمین سلامت کالا:
تمامی اجناسی که از قایق تحویل میگیرید دارای بسته بندی کامل خود شرکت تولید کننده میباشد و لطفا از دریافت کالایی که پلمپ آن باز شده خودداری فرمایید و هنگام دریافت سفارش به سلامت فیزیکی و صحیح بودن تمام اقلام سفارش توجه فرمایید و در صورت آسیب خوردگی یا کسری اقلام سفارش از دریافت بسته و امضا رسید خودداری فرمایید.

انصراف از خرید کالا:
شما عزیزان درصورت انصراف از خرید میتوانید کالاهای خریداری شده خود را بمدت 7 روز به ما برگشت دهید. انصراف از خرید به کالاهایی تعلق میگیرد که بسته بندی آن به هیچ عنوان باز نشده باشد. درصورت رعایت شرایط انصراف از خرید و پس از هماهنگی با ما میتوانید نسبت به ارسال کالا اقدام نمایید. پس از دریافت کالا توسط مجموعه قایق ظرف کمتر از ۷۲ ساعت کاری مبلغ به خریدار برگشت داده میشود.
چناچه خصوصیات کالای سفارش داده شده با کالای دریافتی مغایرت داشته باشد باید حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری بعد به همکاران ما اطلاع رسانی شود تا بررسی و استعلام سریال کالا صورت گردید و پس از تایید میتوانید محصول را بازگردانید.
لازم به ذکر است مشتریان عزیز باید در نظر داشته باشند کالای مرجوعی به گونه ای بسته بندی شود که آسیبی به کالا و بسته بندی اصلی آن وارد نشود.
با توجه به اینکه فرایند رجیستری دستگاه های دارای سیمکارت مربوط شرکت گارانتی کننده می باشد در نتیجه قایق هیچ نقشی در این فرایند ندارد لذا رفع مشکلات مربوط به آن بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد.

 جزئیات وبلاگ 02