اخبار

دریافت بسته اینترنت رمضان از همراه اول

2 Copy 7

روش دریافت بسته اینترنت رمضان از همراه من

برای فعال‌سازی عیدی ابتدا وارد نسخه جدید اپلیکیشن همراه من شوید. در اپلیکیشن همراه من از قسمت طرح‌های تشویقی، قسمت عیدانه 1402 را انتخاب کنید.

در قسمت عیدانه 1402 دو گردونه «بسته و اعتبار» و «خدمات زندگی دیجیتال» قابل مشاهده است. با انتخاب یکی از گردونه‌ها و چرخاندن آن، بسته عیدی به صورت تصادفی نمایش و به شما تخصیص داده خواهد شد.

بر اساس توضیحات همراه اول، انتخاب و چرخاندن گردونه‌ها تنها یکبار و برای یک گردونه امکان‌پذیر است و با انتخاب یکی از آن‌ها، فعالسازی گردونه دیگر ممکن نیست. گردونه «بسته و اعتبار» شامل اعتبار هدیه از 10 تا 100 هزار تومان و بسته‌های داخل شبکه همراه اول مانند اینترنت و مکالمه و مهلت استفاده از این بسته‌ها 48 ساعت است.

گردونه «خدمات زندگی دیجیتال» شامل کدهای تخفیف کسب و کارهای مختلف مانند دیجی کالا، فلای تودی، جاجیگا، نماوا، آچاره، نت باکس و … است. مشترکین همراه اول پس از دریافت پیامک فعال‌سازی، امکان استفاده از آن عیدی را خواهند داشت. مهلت فعالسازی بسته عیدی 1402 تا پایان عید سعید فطر است.

در صورتی که کاربران در بروزرسانی «همراه من» با مشکل مواجه شدند، نسخه فعلی برنامه «همراه من» را از گوشی حذف کرده و سپس نسخه جدید را از طریق لینک زیر از استورهای معتبر نصب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *