اخبار

اپل سیستم‌عامل iOS 16.4 را منتشر کرد

1 Copy 14
آخرین آپدیت آیفون که در روز دوشنبه، 27 مارس – یک روز قبل از Apple Music Classical، سرویس پخش موسیقی جدید اپل منتشر شد. برای امتحان سریع همه ویژگی‌های جدید فهرست شده در زیر، برای دانلود و نصب iOS 16.4 به Settings-> Software Update بروید. ادامه مطلب را بخوانید تا بیشتر آشنا شوید.
تقریبا یک سال از دریافت شکلک های جدید می گذرد و iOS 16.4 بالاخره چیز جدیدی را به صفحه کلید آیفون شما می آورد. ۲۱ ایموجی جدید وجود دارد، اما اگر رنگ‌های مختلف پوست را برای دست چپ و راست حساب کنید، مجموعاً ۳۱ مورد می‌شود. سایر ویژگی‌های قابل توجه عبارتند از لرزش صورت، قلب صورتی، گریمس، شانه مو، پوسته بادام زمینی، جینسینگ، گل سنبل. ، و ایموجی بالدار.
ios 16 4 has 52 new features and changes for iphone you wont want miss.w1456
هنگامی که iOS 16 منتشر شد، انیمیشن چرخاندن صفحه در Apple Books را از یک افکت skeuomorphic به یک افکت کشیدن ساده تغییر داد. این تغییر بسیاری از کاربران را ناراحت کرده است و اپل اکنون در iOS 16.4 به ما حق انتخاب می دهد. برای تنظیم افکت، منوی Reading را در یک کتاب باز کنید، روی Themes and Settings ضربه بزنید و سپس دکمه New Page Effect را در کنار دکمه Appear انتخاب کنید. در اینجا می توانید بین موارد زیر یکی را انتخاب کنید:
اپل اکنون در iOS 16.4 به ما حق انتخاب می دهد. برای تنظیم افکت، منوی Reading را در یک کتاب باز کنید، روی Themes and Settings ضربه بزنید و سپس دکمه New Page Effect را در کنار دکمه Appear انتخاب کنید. در اینجا می توانید بین موارد زیر یکی را انتخاب کنید:
هنگامی که حالت تاریک در سراسر سیستم فعال است، اپل رابط سافاری را به یک تم تیره تغییر می دهد، اما توسعه دهندگان وب باید یک تم حالت شب را در وب سایت خود قرار دهند. با این حال، اپل راه دیگری برای بهبود سازگاری حالت تاریک سافاری با تبدیل خودکار متن و سایر اسناد متنی ساده آنلاین از پس‌زمینه سفید و متن سیاه به پس‌زمینه سیاه و متن سفید پیدا کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *