اخبار

اولین بنچمارک تراشه M3 مکس اپل منتشر شد

News

بالاترین امتیاز چند هسته ای برای M3 Max با CPU 16 هسته ای در حال حاضر 21084 است. اگر این نتیجه اولیه دقیق باشد، به این معنی است که M3 Max به همان سرعت تراشه M2 Ultra است، که طبق نموداری که در تراشه روی تراشه موجود است، میانگین امتیاز چند هسته‌ای 21182 در برج Mac Pro و 21316 در Mac Studio دارد.

طبق وب سایت Geekbench، M3 Max در مک بوک پرو 16 اینچی جدید حدود 45 درصد سریعتر از تراشه M2 Max در نسل قبلی مک بوک پرو 16 اینچی است. این در نقطه مقابل ادعای اپل است که M3 Max تا 50 درصد سریعتر از M2 Max است، به خصوص با توجه به تغییرات اولیه در نتایج Geekbench.

M3 Max Specs

مک بوک پرو 16 اینچی جدید با تراشه M3 Max از 3499 دلار در ایالات متحده شروع می شود، در حالی که مک استودیو با تراشه M2 Ultra از 3999 دلار شروع می شود، بنابراین می توانید به طور موثر با 500 دلار کمتر با 16- جدید عملکرد مشابهی داشته باشید. اینچ مک بوک پرو، و نیازی به ارائه صفحه نمایش، صفحه کلید و ماوس خود ندارید.

اولین نتایج Geekbench 6 برای تراشه استاندارد M3 اوایل امروز منتشر شد و نشان داد که این تراشه تا 20٪ سریعتر از تراشه استاندارد M2 است. معیارها نقطه مرجع مفیدی هستند، اما عملکرد در دنیای واقعی می‌تواند متفاوت باشد.

مدل‌های جدید مک‌بوک پرو اکنون برای سفارش در دسترس هستند، و اکثر پیکربندی‌ها از روز سه‌شنبه، ۷ نوامبر به دست مشتریان می‌رسند و در فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند. پیکربندی‌های M3 Max اواخر ماه نوامبر در دسترس خواهند بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *