اخبار

نسخه بتای اندروید 14 اکنون در دسترس کاربران

3 Copy 1

انتشار عمومی نسخه بتا اندروید 14 این فرصت را به عموم می‌دهد تا آن را بیشتر آزمایش کنند. ویژگی های جدید در سیستم مدیریت، حریم خصوصی، عملکرد و فرهنگ از جمله ویژگی هایی است که در این نسخه خواهیم دید.

دکمه برگشت یکی از مواردی است که تغییر کرده است و به کاربران اجازه می دهد صفحه ای را که بازدید می کنند پیش نمایش کنند. علاوه بر این، این عملکرد زیباتر به نظر می رسد، رنگ دکمه برگشت بسته به پوست و پس زمینه تغییر می کند.

صفحه اشتراک گذاری محتوای جدید یکی دیگر از ویژگی های جدید اندروید 14 بتا است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد قابلیت های سفارشی را به برنامه های خود اضافه کنند. گوگل معتقد است که توابع برنامه ریزی شده در صفحه مذکور نسبت به سیستم توزیع فعلی اندروید که لیستی از اپلیکیشن ها و قابلیت های آن ها را به ترتیب حروف الفبا ارائه می کند برتری نسبی دارد.

انتشار عمومی نسخه بتا اندروید 14 این فرصت را به عموم می‌دهد تا آن را بیشتر آزمایش کنند.

از دیگر ویژگی های جدید اندروید 14 بتا می توان به گرافیک و جلوه های بصری اشاره کرد. علاوه بر این، ساختار زبان بهبود یافته است و اکنون امکان پیکربندی خودکار ساختار لازم برای هر برنامه وجود دارد. اگر کاربر اجازه دهد، برنامه می تواند به برخی از اطلاعات محرمانه دسترسی پیدا کند. این ویژگی به افراد دارای معلولیت کمک می کند و ممکن است به محافظت از حریم خصوصی آنها کمک کند. گوگل می گوید این ویژگی انجام اقدامات غیر ضروری مانند انتقال پول و خریدهای درون برنامه ای را برای افراد آسان تر می کند.

اگر می‌خواهید ننسخه بتا اندروید را امتحان کنید، می‌توانید از وب‌سایت رسمی Google دیدن کنید تا درباره دانلود بیشتر بدانید. همچنین، هنگامی که وارد حساب کاربری خود می شوید، لیستی از ابزارهای پشتیبانی مرتبط با آن حساب را مشاهده خواهید کرد. اگر از اعضای طرح اندروید QPR هستید، لازم نیست کاری انجام دهید و می توانید بسته جدید اندروید را دانلود کنید. در حال حاضر، دستگاه های ذکر شده در زیر برای نسخه بتا واجد شرایط هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *