بازی

بهترین بازی های آفلاین اندروید و آیفون

Game

گاهی اوقات نیاز داریم که بدون نگرانی از اتصال مداوم اینترنت، با گوشی خود بازی کنیم. ممکن است در مناطقی باشیم که نتوانیم به اینترنت دسترسی داشته باشیم و نتوانیم بازی هایی انجام دهیم که برای حفظ پیشرفت بازی یا سطح مشارکت نیاز به اتصال دائمی به اینترنت دارند. در چنین شرایطی، تقاضا برای بازی های آفلاین موبایل حتی بیشتر می شود.


Horizon Chase – Arcade Racing :

Horizon Chase را دوست خواهید داشت. به‌طور مشابه، این بازی هم دارای مکانیک‌های مسابقه‌ای ساده و در عین حال چالش‌برانگیز است.

اگر بازی های قدیمی مسابقه ای آرکید مانند Sega’s Outrun را تجربه کرده اید و از آن لذت برده اید، Horizon Chase را دوست خواهید داشت. همچنین این بازی دارای مکانیک های مسابقه ای ساده اما چالش برانگیز است


Civilization VI – Build A City :

Civilization VI 1024x576 1

در سال 2020، Aspyr Media یک پورت موبایل از بازی استراتژی محبوب Civilization VI را به طور انحصاری برای اندروید منتشر کرد. با اینکه امتیاز بازی در گوگل پلی بسیار پایین است، اما این عنوان مورد قبول طرفداران این سبک قرار گرفته است.
Development VI به طور کلی یک بازی قوی است (یکی دیگر از دلایل احتمالی امتیاز پایین) و دارای نقشه های بسیاری از واحدها، مناطق، شهرها و بازیکنان است.

 


Rush Rally Origins :

Horizon Chase بازی‌های مسابقه‌ای سبک از بالا به پایین، زمانی در حال مرگ بودند، اما Brownmonster Limited تصمیم گرفت تا بازی جدیدی از سری Rush Rally خود را با نام Rush Rally Origins به همین سبک منتشر کند.

بازی‌های مسابقه‌ای در سبک Top down زمانی مرده بودند، اما Brownmonster Limited تصمیم گرفته است که یک بازی جدید از سری راش رالی خود به نام Rush Rally Origins منتشر کند که در نهایت یک نسخه مسابقه‌ای جالب، چالش برانگیز و سرگرم‌کننده برای طرفداران بازی‌های مسابقه‌ای است.


Streets of Rage 4 :

Streets of Rage 4 1024x576 1

حتی اگر شورش در شهر بازی نکرده باشید، احتمالا آنها را می شناسید. Streets of Rage 4 دنباله‌ای بر این بازی است که در دهه 1990 منتشر شد و اکنون یکی از بهترین بازی‌های موبایلی با گیم پلی عالی است. علاوه بر گیم پلی سرگرم کننده، موسیقی، پشتیبانی از کنترلر و گزینه های DLC از ویژگی های متمایز بازی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *