اخبار

شرکت OpenAI برای شناسایی باگ‌های ChatGPT تا ۲۰ هزار دلار پاداش می‌دهد

1 Copy 6

به عنوان بخشی از برنامه Bug Bounty برای کاربران چت بات ChatGPT، OpenAI می خواهد مشکلات احتمالی را در ربات چت هوش مصنوعی خود شناسایی کند. بسته به شدت و پیچیدگی مشکل گزارش شده، شرکت حق بیمه ای بین 200 تا 20000 دلار می پردازد.

OpenAI در پست وبلاگ خود توضیح می دهد که با پلتفرم Bugcrowd برای راه اندازی این برنامه شریک شده است. اولین توسعه دهنده ChatGPT در برنامه خود جوایزی از 200 دلار (برای مشکلات جزئی) تا 20000 دلار (برای مشکلات نادر) ارائه می دهد.

این خبر ماه گذشته پس از اینکه ربات چت به طور موقت پس از کشف مشکل Chat-GPT که به برخی از کاربران اجازه می داد سرصفحه های تاریخچه چت سایر کاربران را مشاهده کنند، به طور موقت خاموش شد، اعلام شد.

OpenAI در پست وبلاگ خود توضیح می دهد که با پلتفرم Bugcrowd برای راه اندازی این برنامه شریک شده است.

OpenAI در پست وبلاگ خود می نویسد:

“ما درک می کنیم که ممکن است خطرات و نقص هایی وجود داشته باشد. ما معتقدیم که شفافیت و همکاری برای حل این مشکلات بسیار مهم است. بنابراین، از محققان امنیت بین المللی، هکرهای اخلاقی و علاقه مندان به فناوری می خواهیم تا به ما در شناسایی و رفع حفره های سیستم هایمان کمک کنند.”

اخیراً گزارش های زیادی در مورد ChatGPT منتشر شده است. از جمله می توان مطالعه ای را از ابتدای هفته به حساب آورد که در آن بیان شد Chatji-PT حتی می تواند بر تصمیمات زندگی و مرگ تأثیر بگذارد. گزارش دیگری بیان می کند که یک محقق امنیتی توانسته با ChatGPT یک بدافزار روز صفر ایجاد کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *