اخبار

نسخه آزمایشی واتساپ روی ساعت هوشمند

1 Copy 4

Wear OS یک سیستم عامل اندروید است که برای ساعت های هوشمند طراحی شده است و آخرین آپدیت واتس اپ بتا برای اندروید بالاخره با آن سازگار است. به لطف اپلیکیشن ساعت هوشمند، کاربران اکنون می توانند در ارتباط باقی بمانند و مستقیماً از طریق ساعت هوشمند خود به چت ها و پیام های خود دسترسی داشته باشند. در حال حاضر، این برنامه دارای ویژگی هایی مانند پیام های چت و پیام های صوتی است.
هنگامی که برنامه ساعت هوشمند را به حساب واتساپ خود پیوند می دهید، یک کد 8 رقمی روی ساعت ظاهر می شود که از کاربر می خواهد کد را در دستگاه خود وارد کند. پس از وارد کردن کد، چت‌های شما با خیال راحت در دستگاه‌های شما همگام‌سازی می‌شوند تا بتوانید از WhatsApp در ساعت هوشمند خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که پیام‌رسانی در برنامه ساعت هوشمند همچنان رمزگذاری انتها به انتها را حفظ می‌کند، زیرا این به قابلیت‌های چند دستگاهی متکی است.

Wear OS یک سیستم عامل اندروید است که برای ساعت های هوشمند طراحی شده است و آخرین آپدیت واتس اپ بتا برای اندروید بالاخره با آن سازگار است.
به نظر ما، در دسترس قرار دادن واتس اپ در سیستم عامل Wear OS بسیار مهم است زیرا دامنه دسترسی برنامه را فراتر از تلفن های هوشمند و تبلت ها گسترش می دهد. با افزایش محبوبیت ساعت‌های هوشمند، معرفی سازگاری با سیستم‌عامل Wear OS حرکت بسیار خوبی است زیرا در نهایت کاربران می‌توانند از WhatsApp به روشی راحت‌تر در ساعت‌های هوشمند خود استفاده کنند. از آنجایی که این اولین نسخه برنامه است، ممکن است برخی از ویژگی‌ها مانند امکان دیدن ویدیوها و برقراری تماس هنوز پشتیبانی نشوند، اما ممکن است در به‌روزرسانی‌های بعدی در دسترس باشند.
امکان استفاده از واتس اپ در ساعت هوشمند هم اکنون با دانلود آخرین به روز رسانی واتس اپ بتا برای اندروید از فروشگاه گوگل پلی به عنوان آزمایش کننده بتا در دسترس است. در حال حاضر، به نظر می‌رسد که برنامه ساعت هوشمند برای برنامه WhatsApp Business در دسترس نیست، حتی اگر بخواهید آخرین به‌روزرسانی را نصب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *